Web sitemize hoş geldiniz.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ: +90 (212) 696-29-39

Yardım

Sitemiz üzerinden online olarak  veya çağrı merkezimiz aracılığıyla sipariş verebilirsiniz.

Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da mağazamızı gezebilir ve sipariş verebilirsiniz. Daha rahat ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için üye olmanızı tavsiye ederiz.

Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde Kredi Kartı, Havale, Kapıda Nakit Ödeme  seçeneklerinden istediğinizi kullanabilirsiniz.

Sitemizden güvenle alışveriş yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir.

Ödeme ekranındayken, Havale-Eft ödeme seçeneğini işaretledikten sonra, siparişinizi tamamlayınız. Siparişinizi tamamladıktan sonra, hesap numaralarımıza toplam sipariş tutarını göndermeniz gerekmektedir. Ödemenizin gerçekleştiği gün içerisinde siparişiniz aktif hale getirilir.

Ödeme ekranındayken kapıda ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ödemenizi kargonuzu teslim aldığınız sırada yapabilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra hesap yönetimi sayfasında siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

Siparişleriniz iş günlerinde 24 saat içinde kargoya teslim edilir. Cumartesi, Pazar günü iş gününden sayılmaz ve kargonuzun şubedeki bekleme süresi 24 saate dahil edilmez. Kargo firmalarından kaynaklanan gecikmelerden dolayı, zamanında gitmeyen kargolar için firmamız sorumluluk kabul etmez.

İstanbul ile arası 0-600 km olan mesafelere 1 iş günü, 600 km üstü mesafelere 2 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır. (Cumartesi, Pazar günü iş gününden sayılmamaktadır). Kargo firmalarından kaynaklanan gecikmelerden dolayı firmamız sorumluluk kabul etmez. Kargo takibini yapmak müşterinin sorumluluğundadır.

Siparişiniz kargoya verilmeden iletişim sayfasında iletişim formu bölümünden veya telefonla ulaşarak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ücret iadesi en kısa sürede yapılır.

Ürününüzü 14 gün içerisinde paketine zarar vermeden faturasıyla birlikte iade edebilirsiniz. Paketine zarar verilmiş, kullanılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade işlemlerinizi başlatmak için sitemizin iletişim sayfasındaki form aracılığıyla destek talebi oluşturun, talebiniz gün içerisinde yanıtlanacak ve iade işleminiz başlatılacaktır.

Siparişinizi iade etmeniz durumunda ücret iadeniz ürün elimize ulaştıktan sonra 1 hafta içerisinde yapılır . Kredi kartı ekstrenizde iade tutarının görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 3-7 günü bulabilir. Havale/eft veya kapıda ödemeyi tercih ederek aldığınız ürünlerin ücret iadesini yapabilmemiz için, iletişim sayfasında iletişim formu aracılığıyla hesap bilgilerinizi bize göndermeniz gerekmektedir.

Kargo görevlisi yanınızda ise tutanak tutturmanız ve ürünü geri göndermeniz gerekmektedir . Sonrasında sitemizin iletişim sayfasından şikayet kaydı oluşturmanız, işlemlerinizi hızlandırarak takibini kolaylaştıracaktır. Kargo görevlisi yanınızda değilse, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde sitemizde iletişim kısmında bulunan iletişim formu aracılığıyla şikayet kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

Değiştirmek istediğiniz ürünü Aras Kargo ile tarafımıza karşı ödemeli olarak göndererek değişim yapılmasını talep edebilirsiniz.

Adresimiz iletişim sayfamızda yazmaktadır.

Maalesef adresimizden sipariş alınmamakta ve teslimat yapılmamaktadır. Online olarak veya çağrı merkezimiz aracılığıyla sipariş verebilirsiniz.

Pazartesi – Cuma 9:00 – 18:00
Cumartesi 09.00 – 15.00

WhatsApp chat